اخبار و اعلانات

تغییر دبیر اجرایی فصلنامه

جهت ارتباط با دبیر اجرای فصلنامه (خانم عطار) میتوانید روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 14 تماس برقرار نمایید. شماره تماس: 09195704659   توجه فرمایید در خارج از ساعت اعلام شده تنها به ایمیل ها و SMS های دریافتی پاسخ داده خواهد شد.

مطالعه بیشتر

برگزاری مراسم نکوداشت مقام استاد، جناب آقای دکتر ابوالحسن فقیهی

به گزارش روابط عمومی خانه ی اندیشمندان علوم انسانی، آئین نکوداشت استاد بزرگوار، جناب آقای دکتر ابوالحسن فقیهی با حضور جمعی از اهالی علم و ادب و خانواده محترم ایشان برگزار می گردد. حضور شما فرهیخته ی گرامی دراین مراسم نشانه ی همبستگی خانواده بزرگ دانشگاهی و نیز مایه خرسندی و پشتوانه ای عظیم برای دست اندرکاران، جهت استمرار در این مسیر می باشد. لذا از علاقه مندان، دعوت به عمل می آید تا در این مراسم باشکوه حضور به هم رسانند. مکان: خیابان استاد نجات الهی(ویلا) نبش خیابان ورشو. خانه اندیشمندان علوم انسانی   زمان:  پنجشنبه بیست و ششم آذرماه 94 ساعت 15 ...

مطالعه بیشتر

انتشار جلد دوم کتاب روشهای پژوهش اجتماعی

به اطلاع می رساند جلد اول و دوم کتاب روش های پژوهش اجتماعی نوشته ی جناب آقای دکتر فقیهی و سرکار خانم دکتر عسل آغاز، درنشر ترمه منتشر شده و در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به فروش می رسد.  

مطالعه بیشتر

توجه توجه

مقالاتی که در چارچوب شکلی و محتوایی فصلنامه( بر اساس دستورالعمل راهنمای نویسندگان، تنظیم نشده باشند، موردبررسی قرار نخواهند گرفت.

مطالعه بیشتر

ارائه شماره تماس جهت ارتباط مستقیم با فصلنامه

به اطلاع می رساند به منظور برقراری ارتباط مستقیم با فصلنامه و پیگیری مقالات، از این پس می توانید در روزهای شنبه و دوشنبه و چهارشنبه بین ساعات 9 تا 12 با شماره ی 09394849889 تماس برقرار کنید. خاطرنشان می شود فصلنامه فقط در زمان های تعیین شده به صورت تلفنی پاسخگو خواهد بود. در باقی موارد ایمیل فصلنامه (journal.iams@gmail.com)به شما پیشنهاد می شود. 

مطالعه بیشتر